Zagraj teraz!

Ekstra Pensja – czy znasz tę propozycję polskiego organizatora lotto?

Ekstra PensjaChoć Ekstra Pensja obecna jest w polskim świecie loterii liczbowych już od dłuższego czasu to nadal nie może się pochwalić tak dużą popularnością jak tradycyjne Lotto. Jest to oczywiste, ponieważ Lotto ma już kilkadziesiąt lat swojej tradycji, ale można śmiało powiedzieć, że Ekstra Pensja powoli goni swojego popularnego kuzyna. To właśnie ta loteria, w której można wygrać dodatkową pensję o wysokości 5 000 złotych wypłacaną przez kolejnych… 20 lat!

Pojedynczy los Ekstra Pensji kosztuje 5 zł. Gracz wybiera liczby samodzielnie lub może skorzystać z opcji chybił-trafił. Należy skreślić 5 liczb z 35 możliwości oraz nawet wszystkie liczby z przedziału od 1 do 4. Wybierając wszystkie 4 liczby można zwiększyć szanse na wygraną główną, ponieważ liczby utworzą aż cztery zakłady. Jeżeli gracz trafi 5 liczb z 35, a główna wygrana w loterii Ekstra Pensja oraz 3 x wygrana drugiego stopnia trafią do gracza.

Ciekawostką jest, że można zagrać nawet o 50 000 złotych wypłacanych co miesiąc przez 20 lat! Wystarczy zwiększyć stawkę x2, x3, x4, x5 czy nawet x10, by zagrać o 10 000 złotych, 15 000 złotych, 20 000 złotych, 25 000 złotych czy 50 000 złotych wypłacanych co miesiąc przez okrągłe 20 lat. Oczywiście im wyższa stawka – tym wyższa opłata za losy Ekstra Pensji. O wybranej przez siebie stawce należy poinformować sprzedawcę w kolekturze lotto w momencie zakupu lub zaznaczyć odpowiednią opcję na papierowym kuponie.

Losowania Ekstra Pensji odbywają się każdego dnia o 21.40 i są transmitowane na stronie internetowej Totalizatora Sportowego, a także w regionalnej telewizji. Wyniki Ekstra Pensji można sprawdzać w internetowych serwisach, które poświęcone są tematyce lotto i prezentują wyniki lotto dla swoich użytkowników. Kolejną ciekawostką jest fakt, że główna wygrana, którą można zdobyć w loterii Ekstra Pensja PODLEGA DZIEDZICZENIU, a to oznacza, że w przypadku śmierci gracza jego przysługująca mu przez 20 lat dodatkowa pensja, będzie wypłacana osobie, która będzie uprawniona do dziedziczenia.

Podobnie jak w przypadku loterii Mini Lotto czy Multi Multi, w Ekstra Pensji można aktywować opcję Super Szansa. Na kuponie wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole, dzięki któremu na losie zostanie nadrukowany siedmiocyfrowy numer od 0000000 do 9999999. Super Szansa to koszt 2 złote do ceny podstawowej losu.

Jak wspomnieliśmy, cena pojedynczego losu to 5 zł, z czego 4 zł to rzeczywisty koszt losu Ekstra Pensji, a złotówka jest przekazywana na cele związane ze sportem, kulturą i zdrowiem. Trzeba pamiętać o tym, że wygrane powyżej 2280 zł są opodatkowane – zwycięzca musi odprowadzić podatek od wygranych o wysokości 10%.

Warto zapoznać się bliżej z loterią Ekstra Pensja, ponieważ to realna szansa na to, by wygrać bardzo atrakcyjne pieniądze i zapewnić sobie dodatkowy dopływ gotówki na aż 20 lat. To unikatowa opcja w grach lotto w Polsce, z której warto skorzystać i której na pewno nie wolno przegapić!

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!