Zagraj teraz!

Jak grać i wybierać liczby lotto, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną?

liczby lottoGra w Lotto dostarcza wielu emocji i dobrej zabawy, a przy odrobinie szczęścia można wygrać nagrody pieniężne. Gdy los sprzyja – można zdobyć nagrodę główną, która może wynieść nawet kilka milionów złotych. Kumulacje Lotto nie należą do rzadkości, ponieważ losowania odbywają się aż 3 razy w tygodniu, a w przypadku braku wygranej – pula przechodzi do kolejnego losowania. Aby zagrać, trzeba wybrać liczby lotto, które mają przynieść wielką wygraną. Jak grać i jak wybierać liczby, aby mieć większe szanse na wygraną w Lotto?

Istnieje wiele metod i strategii wyboru liczb i gry w loterie lotto. Z pewnością wiele z nich znasz, a niektóre mogą być dla Ciebie zaskoczeniem. Sprawdź które metody będą dla Ciebie atrakcyjne i wypróbuj je przy najbliższym losowaniu Lotto.

Gra w szczęśliwych kolekturach

Korzystając ze stacjonarnych punktów sprzedaży losów Lotto, możesz dokonać zakupu w dowolnie wybranej kolekturze. Przeważnie gracze kupują losy w punktach w pobliży miejsca zamieszkania czy po drodze do pracy. Są jednak miłośnicy gier liczbowych, którzy kupują losy wyłącznie w tych kolekturach, w których już przynajmniej raz sprzedano los uprawniający do odbioru nagrody głównej. Wierzą bowiem w to, że kolektura Lotto przyniesie im szczęście. W historii krajowej loterii zdarzały się przypadki, że w jednym punkcie więcej niż raz sprzedano zwycięski kupon, ale takie sytuacje są sporadyczne. Warto jednak spróbować!

Grupowe lotto

To popularny sposób gry w lotto we Włoszech i na całym świecie. Coraz częściej również w Polsce zbierają się grupy, które wspólnie kupują większe ilości losów. Przyjaciele, rodzina czy znajomi i koledzy z pracy decydują się na zakup dużej ilości losów, ponieważ pojedynczo ciężko kupić kilkaset losów Lotto, a w przypadku grupy koszta dzielone są między jej członków. Jednak w przypadku wygranej – obowiązuje podział na części wśród wszystkich uczestników grupy. Większa liczba losów to zdecydowanie większe szanse na wygraną.

Wybór ulubionych liczb

Wielu graczy ma swoje stałe zestawy numerów lotto, które skreślają w każdym losowaniu. Znane są przypadki miłośników gier liczbowych, którzy nawet przez wiele lat typują te same liczby lotto. W jaki sposób je wybierają? Często są to daty urodzin, różnego rodzaju rocznice, numery telefonu, numery rachunków bankowych, mieszkań, rejestracji samochodowych czy wiele innych w jakiś sposób znaczących. Osoby, które od lat skreślają te same zestawy liczb wierzą, że wreszcie przyjdzie ten dzień, w którym szczęśliwe liczby przyniosą oczekiwany efekt, czyli dużą nagrodę pieniężną.

Wizyta u wróżki

Tak, wizyta u wróżbity może pomóc w grze w Lotto. Coraz więcej osób decyduje się na takie metody, ponieważ na podstawie horoskopu urodzeniowego czy kart tarota można ustalić listę momentów w życiu, w których prawdopodobieństwo wygranej jest najwyższe. Dzięki pomocy wróżbity można również sporządzić zestaw liczb, które mogą otworzyć drzwi do wielkiej nagrody pieniężnej. Nawet, jeśli nie wierzysz w magię, nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować i przekonać się na własnej skórze czy ta metoda przyniesie oczekiwany efekt.

Statystyka w lotto

To ulubiona metoda statystyków i miłośników matematyki. Wymaga nie tylko wiedzy, ale również cierpliwości i czasu, ponieważ polega na obliczaniu prawdopodobieństwa wylosowania danej liczby. Obliczenia odbywają się na podstawie wcześniejszych wyników losowania i częstotliwości pojawiania się poszczególnych liczb. Jeżeli matematyka i statystyka nie są Twoją mocną stroną, postaw na inny sposób wyboru liczb, które wezmą udział w losowaniu Lotto.

Liczby lotto metodą “chybił trafił”

Numery lotto można wybierać samodzielnie lub zdać się całkowicie na los. Popularna metoda “chybił trafił” to losowy wybór liczb przez automat. Tu wszystko zależy od losu – wielu graczy w 100% oddaje się w ręce losu i przynosi to efekty. Wiele głównych nagród w Lotto trafiło do graczy, którzy postawili na losowość liczb i ich automatyczny wybór.

To jedynie niektóre ze sposobów gry i wybierania numerów. Możesz skorzystać z którejś z nich lub zastosować swoje własne metody na grę i wybór liczb, dzięki którym możesz zostać lotto milionerem. Od doboru numerów zależy to, czy Twoje życie zmieni się o 180 stopni. Może kolejny lotto milioner właśnie przegląda tę stronę i poszukuje ciekawych informacji o loteriach liczbowych?

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!