Zagraj teraz!

Lotto będzie miało konkurencję – Eurojackpot wchodzi do Polski!

eurojackpotLotto jest aktualnie największą loterią liczbową dostępną w Polsce w formie stacjonarnej. Już w tym roku ulegnie to zmianie, ponieważ właśnie podpisano porozumienie, dzięki któremu gracze będą mogli korzystać z opcji zakupu losów europejskiej loterii Eurojackpot w stacjonarnych kolekturach Totalizatora Sportowego.

Informacja jest w 100% oficjalna, ogłoszono ją w czwartek w Krakowie podczas 9. Kongresu Loterii Europejskich. Oznacza to, że polscy gracze będą mogli grać stacjonarnie w Eurojackpot, w którym można wygrać nawet 90 milionów euro. Polacy będą mogli więc grać o nawet 360 milionów złotych! Pojawia się więc pytanie czy nowa loteria nie przyczyni się do spadku popularności i drastycznego spadku liczby graczy korzystających z krajowego Lotto, w których wygrane lotto nie są aż tak wysokie. W krajowej loterii tak wielkie kumulacje nigdy nie padły, dlatego nowa gra lotto może przyciągnąć tych, którzy marzą o rekordowych nagrodach pieniężnych.

Według informacji prasowych, w Eurojackpot w Polsce będzie można zagrać tuż po wakacjach. Losy europejskiego lotto będą dostępne w kolekturach Totalizatora Sportowego. Aktualnie w formie stacjonarnej w loterię można grać m.in. w Chorwacji, Niemczech, Danii, Finlandii, Słowacji, Hiszpanii czy na Czechach.

Rekordowa kumulacja lotto w Eurojackpot została zdobyta dwukrotnie: w Niemczech w 2016 roku i na Czechach w roku 2015. Szczęśliwi gracze wzbogacili się o wspomniane wcześniej 90 milionów euro.

Zasady europejskiej loterii są odrobinę inne niż reguły polskiego Lotto.  Aby zdobyć główną nagrodę, należy wytypować 5 liczb podstawowych z zakresu od 1 do 50 oraz 2 liczby dodatkowe z przedziału od 1 do 10. Jedynie poprawne wskazanie wszystkich 7 liczb uprawnia do odebrania nagrody pieniężnej pierwszego stopnia.

Warto dodać, że w Eurojackpot można grać przez Internet sięgając do oferty serwisów oferujących lotto online. W taki sposób losy loterii można kupić z każdego miejsca na ziemi, wszędzie tam, gdzie funkcjonuje dostęp do Internetu.

Naszym zdaniem Eurojackpot bardzo szybko zdobędzie popularność w Polsce, ale krajowe Lotto nie powinno obawiać się konkurencji. Polska loteria liczbowa to gra z ogromną tradycją, z rzeszą wiernych fanów, którzy z całą pewnością nadal będą grać w polskie Lotto, a europejska loteria Eurojackpot będzie dla nich dodatkową możliwością, do której będą musieli się przekonać.

Aby sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot odwiedź stronę LottoPark i zobacz o ile możesz dziś zagrać!

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!