Zagraj teraz!

Milioner Lotto – lepiej pozostać anonimowym czy pochwalić się światu?

lottoWygrana w Lotto jest naprawdę wspaniałym i niezwykłym wydarzeniem. Nie codziennie udaje się wygrać bardzo duże pieniądze. Nie każdego dnia do człowieka uśmiecha się szczęście, które przynosi spełnienie marzeń i otwiera wrota do lepszej przyszłości. Nic więc dziwnego, że świeżo upieczony lotto milioner chciałby pochwalić się swoim szczęściem i poinformować cały świat o tym, że udało mu się wygrać. Czy to dobre posunięcie? A może lepiej zachować anonimowość?

Zachowanie anonimowości lub otwarte mówienie o wygranej – tę decyzję trzeba bardzo dokładnie przemyśleć i rozważyć wszelkie za i przeciw. Wyjść z cienia, czyli przerwać anonimowość – można zawsze, ale gdy świat dowie się, że wygrałeś w Lotto, już nie da się tego cofnąć.

Przyszły milioner powinien mieć świadomość, że odbierając nagrodę pieniężną od organizatora loterii, będzie musiał potwierdzić swoją tożsamość, głównie wiek i prawa do odbioru nagrody. Jednak bez zgody zwycięzcy, Totalizator Sportowy nie będzie mógł upublicznić żadnych danych gracza, które pozwalałyby na jego identyfikację. To gracz decyduje, czy chce aby jego dane zostały podane do wiadomości publicznej – jeśli wyrazi na to zgodę, musi się liczyć z tym, że jego zdjęcia i dane trafią szybko do mediów. Media bardzo lubią historie zwycięzców lotto, dlatego można mieć pewność, że cała Polska dowie się kto wygrał w Lotto, skąd pochodzi, gdzie pracuje, jaka jest jego sytuacja rodzinna itp.

Anonimowość może zapewnić spokój i brak zainteresowania mediów. Wystarczy popatrzeć do sieci, gdzie znaleźć można mnóstwo publikacji dotyczących życia milionerów lotto. Media wścibiają nos wszędzie gdzie się da, a to może nie tylko zakłócać spokój, naruszać prywatność, ale również przysporzyć kłopotów. Nie brakuje ludzi, którzy chcieliby wykorzystać lotto milionera i po prostu go okraść czy oszukać. Naciągaczy i wyłudzaczy pieniędzy nie brakuje, dlatego anonimowość może pomóc ich uniknąć.

Na ogłoszenie faktu wygranej na loterii przeważnie decydują się osoby, które chcą być sławne i cieszyć się życiem gwiazd czy celebrytów. Zwykle taki krok cieszy przez pewien czas, a potem staje się uciążliwy. Nadmierne zainteresowanie mediów i otoczenia staje się męczące, kłopotliwe czy nawet niebezpieczne. Zachowując anonimowość, można pozwolić sobie na znacznie więcej, dlatego gdy wygrasz w lotto, dobrze się zastanów czy informować o tym świat, znajomych, najbliższych, że Twoje liczby lotto zostały wylosowane, czy może zostawić to wyłącznie dla siebie i osób, którym można w 100% zaufać.

Często ludzie pytają czy znasz kogoś, kto wygrał w Lotto i dlaczego nie słyszy się o lotto milionerach. Nie dlatego, że ludzie nie wygrywają pieniędzy na loterii. Mało słyszy się o polskich milionerach, którzy wygrali w loteriach liczbowych, ponieważ zdecydowana większość z nich woli zachować to wspaniałe wydarzenie dla siebie i korzystać z życia i wygranych pieniędzy w spokoju, bez rozgłosu i wiecznego towarzystwa mediów.

A Ty? Zdecydowałbyś się na anonimowość czy może wolałbyś żyć w blasku fleszy?

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!