Zagraj teraz!

Najwyższe wygrane Lotto w historii polskiej loterii

wygrane LottoLoteria liczbowa organizowana przez Totalizator Sportowy od wielu lat cieszy się popularnością wśród Polaków, którzy kupują losy mając nadzieję na duże wygrane Lotto. Prawdą jest, że kumulacja Lotto w Polsce ma nikłe szanse, by dorównać swoją wysokością loteriom zagranicznym, jak Powerball, ale nagrody krajowej loterii są również zachęcające i skłaniają ku wizytom w stacjonarnych kolekturach.

Rekordowa wygrana Lotto padła całkiem niedawno, bo 16 marca tego roku, gdy w kolekturze w Skrzyszowie sprzedano los uprawniający do odbioru nagrody pierwszego stopnia o wysokości aż 36 726 210,20 złotych. To absolutny rekord jeśli chodzi o wygrane Lotto w Polsce. Los kupiono w kolekturze Skrzyszów 27c.

22 sierpnia 2015 roku w Ziębicach padła kolejna imponująca wygrana w polskiej loterii liczbowej. Szczęśliwy kupon umożliwił odbiór nagrody o wysokości 35 234 116,20 złotych. Kolektura Lotto, w której sprzedano los nowego milionera, znajduje się przy ulicy Wałowej 20.

W lutym, a dokładnie 9 lutego 2012 roku, w kolekturze przy ulicy Unruga 5A w Gdyni, właściciel punktu mógł cieszyć się z faktu sprzedaży losu, który umożliwił zwycięzcy odbiór nagrody o wysokości 33 787 496,10 złotych. Kilka miesięcy później, 1 września, ponownie miała miejsce duża kumulacja Lotto i znów zdobyto bardzo wysoką nagrodę. Los uprawniający do odbioru 30 927 429,60 złotych sprzedano w Bolesławcu, przy ulicy Kościuszki.

31 maja 2016 roku wygrana Lotto wyniosła 30 588 372,20 złotych. Szczęśliwy los sprzedała kolektura w Żabnie przy ulicy Tarnowskiej 121 A.

7 lutego 2015 roku szczęśliwy gracz, który kupił swój los w Suwałkach przy ulicy Świerkowej 52, zainkasował wygraną o wysokości 30 216 854,10 złotych.

Powyższe 6 rekordowych nagród w polskim Lotto to najwyższe nagrody spośród 1039 nagród przekraczających milion złotych w loterii organizowanej przez Totalizator Sportowy. Mega kumulacje w Lotto nie zdarzają się często, ale gdy już mają miejsce, naprawdę jest o co grać.

Sprawdź aktualną wysokość puli nagród w polskiej loterii liczbowej, wybierz swoje liczby i zagraj w Lotto, by dołączyć do grona polskich lotto milionerów! Zwróć także uwagę na Multi Multi – to kolejna z ciekawych gier polskiego organizatora, w której można zdobyć atrakcyjne nagrody pieniężne.

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!