Zagraj teraz!

Nieszczęśliwy milioner lotto – przeczytaj ku przestrodze!

milioner lottoHistorie milionerów lotto nie zawsze są szczęśliwe i to z różnych powodów. Najczęściej nieszczęśliwe przypadki związane są z bezmyślnością i brakiem rozsądnego podejścia u nowych lotto milionerów. Dziś chcielibyśmy przedstawić, ku przestrodze, historię która wydarzyła się w Polsce.

W 1995 roku Roman W. – mieszkaniec maleńkiej wsi na Warmii, w akcie desperacji postanowił zastawić w lombardzie swoją ślubną obrączkę i kupić losy Lotto. Wraz z żoną i maleńkim synkiem mieszkał w czymś w rodzaju altanki, nie przelewało im się i z każdym dniem było trudniej. Wieść o wygranej miała odmienić ich życie. Tydzień po odbiorze głównej nagrody ponownie okazało się, że wyniki losowania lotto przyniosły mu wielką fortunę. Zgadza się – mężczyzna w krótkim czasie dwukrotnie wygrał na loterii.

Milioner lotto najpierw zabrał swoją rodzinę na wymarzoną wycieczkę, a potem zaczął niezbyt przemyślane inwestycje. Kupił najnowocześniejszą, jak na tamte czasy, limuzynę, rozpoczął budowę domu, kupił również dwa mieszkania w Olsztynie. Kolejną z jego inwestycji był zakup pomieszczenia po starym PGR, w którym urządził wiejską dyskotekę disco polo.

Niestety zamiłowanie Romana W. do gier liczbowych w ciągu zaledwie 5 lat doprowadziło go do ruiny. Swój majątek roztrwonił na zakup kolejnych losów lotto wierząc, że znów dopisze mu szczęście i że wygra po raz trzeci. Stało się jednak inaczej i oba mieszkania oraz niedokończony dom musiały zostać sprzedane. Mężczyzna wraz z rodziną musiał zamieszkać w starym domu pod Zamościem, który odziedziczył po ojcu.

Teraz Roman W. nadal mieszka w małej miejscowości, w starym domu, a po jego majątku zostały jedynie dwa ślady: stara, zarośnięta altanka i rozpadająca się wiejska dyskoteka, z której już nikt nie korzysta. Nic więcej nie wiadomo, ponieważ były milioner lotto nie chce z nikim rozmawiać.

Takie historie milionerów loterii lotto powinny stanowić dobrą przestrogę dla kolejnych graczy, którzy marzą o wielkiej wygranej. Trzeba pamiętać o rozsądku i odpowiedzialnym podejściu. Jesteś na to gotowy?

Jeśli tak – wybierz swoje szczęśliwe liczby i zagraj w lotto przez Internet!

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!