Zagraj teraz!

Polskie Lotto coraz bardziej popularne za granicą!

lottoLotto w Polsce znane jest od wielu lat i cieszy się zainteresowaniem milionów Polaków, którzy regularnie lub chociażby sporadycznie kupują losy krajowej loterii liczbowej. Od pewnego czasu można jednak zauważyć rosnącą popularność Lotto wśród graczy zagranicznych. Czym jest to spowodowane?

Wzrost zainteresowania zagranicznych graczy związany jest z faktem, iż polska loteria liczbowa oferowana jest przez coraz większą liczbę serwisów internetowych, które proponują grę w Lotto online. W sieci można znaleźć naprawdę wiele firm, które zajmują się pośrednictwem w sprzedaży losów wybranych loterii liczbowych. Niektóre z nich w swojej ofercie proponują także polską grę liczbową dostrzegając w niej potencjał i możliwość generowania zysków ze sprzedaży losów klientom zagranicznym.

Polskie Lotto co prawda nie oferuje tak wielkich kumulacji, jak chociażby SuperEnaLotto, Powerball czy EuroMillions, ale proponuje zdecydowanie tańsze losy, a także wyższe prawdopodobieństwo wygranej. Nie da się nie zauważyć, że główne nagrody w Lotto wygrywane są częściej niż np. w loterii Mega Millions. Osoby, które chcą zagrać w loterię liczbową możliwie jak najtaniej, mogą kupić losy Lotto online, których cena to około 0.7€ za pojedynczy zakład.

Polska loteria liczbowa przyciąga faktem, że jest jedną z najstarszych loterii w Europie. Powstała w latach 50-tych XX. wieku, a to oznacza, że ma przeszło 60 lat i nadal doskonale trzyma się na rynku. Bogate doświadczenie, a przede wszystkim to, że przez tyle lat Lotto funkcjonuje i przyciąga graczy, to aspekty, które bez wątpienia budzą zaufanie i zachęcają do tego, by zagrać i przekonać się na własnej skórze o tym, że polskie Lotto jest godną uwagi propozycją.

Wśród graczy, którzy sięgają po polską grę liczbową wymienić można chociażby Słowaków, Ukraińców, Rosjan, Brytyjczyków, Niemców, ale i Chińczyków czy graczy z Indii. Można przypuszczać, że w najbliższym czasie, za sprawą serwisów internetowych, grono zagranicznych klientów korzystających z polskiego Lotto, będzie się powiększało.

Dziwi fakt, że organizator loterii – Totalizator Sportowy, nie zdecydował się na sprzedaż losów Lotto przez Internet, chociażby rodzimym graczom. Możliwość gry online znacznie wpływa na wygodę klienta, który może dokonać zakupu w dowolnym momencie, o każdej porze dnia i nocy. Dostęp do loterii przez Internet na pewno znacznie podniósłby zyski organizatora, choć dzięki serwisom, które pośredniczą w sprzedaży, i tak zyski Totalizatora Sportowego rosną.

Popularność Lotto za granicami kraju cieszy, ponieważ mamy się czym pochwalić w świecie. Nasza krajowa loteria to solidna marka! Warto sprawdzić także Multi Multi – kolejną z propozycji Totalizatora Sportowego.

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!