Zagraj teraz!

Zagraj w Multi Multi i wygraj nawet 25 000 000 złotych!

multi multiCzy słyszałeś już o Multi Multi? To jedna z propozycji Totalizatora Sportowego, które można znaleźć odwiedzając stacjonarną kolekturę. Zdobywa coraz większą popularność i zainteresowanie wśród graczy, którzy chcą zagrać o duże pieniądze w polskiej loterii. Coraz częściej słyszy się, że wyniki losowania tej loterii przyniosły szczęście jednemu z graczy i w jednej chwili zmieniły jego życie. Dlaczego warto zagrać w Multi Multi?

Można powiedzieć, że Multi Multi to propozycja dla każdego gracza, który lubi samodzielnie decydować o swoim szczęściu i wybierać stawki, o które gra i kwotę, jaką chce zainwestować. W tej grze sam decydujesz ile liczb chcesz wytypować i o jaką nagrodę chcesz zagrać, co nie jest częstym zjawiskiem jeśli chodzi o gry lotto. Losowanie Multi Multi odbywa się aż dwa razy dziennie – o 14.00 i o 21.40, dlatego każdego dnia gracz ma dwie szanse na zdobycie nagrody pieniężnej.

Gracz może wytypować od 1 do 10 liczb z 80 możliwości lub zagrać na chybił trafił. W losowaniach wybieranych jest 20 liczb z 80. Od gracza zależy ile liczb wybierze i czy zdecyduje się na opcję Multi Multi Plus, dzięki której można zagrać o maksymalne wygrane. Jeżeli wśród wybranych przez gracza liczb znajdzie się ostatnia wylosowana liczba, oznacza to że gracz trafił Plusa.

Gra z Plusem jest droższa – pojedynczy los kosztuje 5 zł, a podstawowy los to koszt 2,50 zł. Grając z Plusem można wygrać nawet 2 500 000 zł. Przy podniesieniu stawki można zagrać nawet o 25 000 000 zł. Jeżeli gracz zdecyduje się wybrać 10 liczb i wszystkie zostaną trafione, zdobywa także Bonus, czyli kwotę, która kumuluje i może osiągnąć nawet kilka milionów złotych.

Czym jest Bonus? Przy każdym losowaniu część pieniędzy ze sprzedaży losów Multi Multi zostaje przeznaczona na Bonus. Osoby grające dostają dodatkową wygraną bez płacenia większej kwoty – Bonus powiększa wygraną 10 na 10 liczb.

W tygodniu odbywa się 14 losowań, a więc w ciągu tygodnia gracze mają aż 14 szans na zdobycie nagrody. Losowanie o 21.40 transmitowane jest w telewizji, a losowanie o 14.00 transmitowane jest w Internecie. Wyniki Multi Multi, poza transmisją telewizyjną, można sprawdzić także na stronie internetowej Totalizatora Sportowego, w każdej stacjonarnej kolekturze czy w wielu serwisach internetowych, które poświęcone są tematyce lotto.

Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że nawet jeżeli więcej osób trafi np. 8 z 8 liczb to gracz nie będzie musiał się dzielić wygraną. W Multi Multi wysokość nagród jest gwarantowana i nawet jeśli kilka osób poprawnie wskaże daną ilość liczb – stawka nie zostanie podzielona między graczy.

Jak odebrać nagrody Multi Multi? Wygrane do kwoty 2280 zł są wypłacane w punktach sprzedaży losów w dniu losowania lub do 60 dni od dnia następnego po losowaniu. Jeżeli nagroda przekracza tę kwotę, wypłacana jest w oddziale Totalizatora Sportowego do 60 dni od daty losowania. Warto zaznaczyć, że przy odbieraniu wygranej o wysokości minimum 2280 zł gracz musi podać swoje dane osobowe w celu ewidencji wygranej.

Loteria Multi Multi, póki co, dostępna jest jedynie w stacjonarnych kolekturach, w których dostępne jest polskie lotto. Wiele jednak wskazuje na to, że już niedługo serwisy, które oferują lotto online, umożliwią dokonywanie zakupu losów przez Internet.

Jeżeli cenisz sobie możliwość decydowania o tym za ile grasz i o ile grasz – loteria Multi Multi czy Multi Multi z Plusem to z całą pewnością propozycja dla Ciebie, którą warto się zainteresować i wypróbować. Warto dopomóc losowi i postawić na grę, która może spełnić marzenia i zapewnić sobie lepszą przyszłość.

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!