Zagraj teraz!

Zagraj w Mini Lotto za niewielkie pieniądze – zagraj o kilkaset tysięcy!

Mini LottoMożna śmiało powiedzieć, że Mini Lotto, określany również jako Mini Lotek, to loteria z minimalną ceną losów i możliwością wygrywania ogromnych pieniędzy. To loteria szyta na miarę dla osób, które nie chcą wydawać dużych kwot na losy lotto, ale nadal chcą mieć możliwość gry o co najmniej kilkaset tysięcy złotych. Oczywiście nie jest to tak popularna gra jak tradycyjne Lotto, ale zdobywa coraz większe uznanie wśród graczy, którzy odwiedzając stacjonarne kolektury, dają się skusić na to aby wydać 1,25 zł i kupić los Mini Lotto.

Pojedynczy los, jak już wspomnieliśmy, kosztuje 1,25 zł i umożliwia grę nawet o 300 000 złotych. Gracz musi wybrać 5 liczb z zakresu od 1 do 42. Wyboru można dokonać samodzielnie lub skorzystać z pomocy opcji chybił-trafił. Za dodatkową opłatą, która wynosi 2 zł, można zagrać w Mini Lotto z Super Szansą. Jest to siedmiocyfrowy numer od 0000000 do 9999999. Dzięki Super Szansie można zwiększyć swoją wygraną!

Losowanie Mini Lotto, podobnie jak w przypadku polskiej loterii Multi Multi, odbywa się codziennie o 21.40 i jest transmitowane w studiu Lotto w Internecie i w lokalnej telewizji. Można więc zagrać o duże pieniądze każdego dnia i codziennie ktoś ma szansę na to, aby zasilić swój portfel bardzo przyzwoitą kwotą wygraną dzięki loteriom liczbowym.

Warto dodać, że w Mini Lotto można zastosować system lotto. Gra systemowa polega na typowaniu większej ilości liczb. Można skreślić od 6 do 12 numerów z zakresu od 1 do 42. System ósemka opiera się na typowaniu 8 liczb z 42, które stworzą aż 56 zakładów pięcioliczbowych. Trafiając “piątkę” jednocześnie gracz wygrywa 15 “czwórek” i 30 “trójek”.

Najwyższa wygrana w Mini Lotto wyniosła 366 000 złotych. Kumulacja Mini Lotka często zbliża się do 350 000 złotych, co niewątpliwie jest atrakcyjną stawką, gdy kupuje się los za symboliczną złotówkę.

Warto wybrać się do kolektury lotto i pokusić się o zakup losu loterii Mini Lotto. Kto wie – może w tej loterii szczęście uśmiechnie się do Ciebie szybciej, niż w tradycyjnym Lotto? Mówi się, że nie od razu Rzym zbudowano, więc może warto spróbować grać za mniejsze pieniądze, ale częściej i częściej dawać sobie szansę na nagrody finansowe? Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka – to powiedzenie można zastosować również w świecie gier liczbowych!

Lotto online

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto! Zobacz ile możesz wygrać.

Sprawdzaj aktualne wyniki Lotto online.

Kumulacja Lotto

Multi Multi

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Multi Multi! Kup losy Multi Multi przez Internet.

Sprawdzaj wyniki losowania Multi Multi przez Internet.

Kumulacja Multi Multi

Mini Lotto

Zobacz ile wynosi aktualna kumulacja Mini Lotto. Sprawdź ile możesz dziś wygrać!

Sprawdź aktualne wyniki Mini Lotto przez Internet!

Kumulacja Mini Lotto

Eurojackpot

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Eurojackpot! Kup losy europejskiego lotto online.

Sprawdzaj aktualne wyniki losowania Eurojackpot przez Internet.

Kumulacja Eurojackpot

Kumulacja Lotto i wyniki losowania

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja Lotto?

A może chcesz zagrać w Mini Lotto i Multi Multi? Sprawdź aktualne wyniki lotto i zagraj w ulubione loterie przez Internet!

Sprawdź co czeka na Ciebie w świecie lotto online!

Kolejna wielka kumulacja Lotto czeka na Twoje szczęśliwe numery lotto!